×

Laipni lūdzam greznu kažokādu izstrādājumu pasaulē – R&J Boutique. Mēs piedāvājam plašu elegantu un stilīgu kažoku un ādas izstrādājumu izvēli gan lietošanai ikdienā, gan īpašiem notikumiem. Kopmānijas R&J Boutique stilisti atlasa kažokus, vadoties pēc pēdējiem moderniem zīmoliem, un ar īpašu rūpību pārbauda katra izstrādājuma kvalitāti.

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet pieejamus, stilīgus, izsmalcinātus un kvalitatīvus kažokādu izstrādājumus – sākot ar grezniem gariem ūdeļu mēteļiem, līdz īsām vestēm viegla un brīva stila piekritējām. Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs iespējami ātri piegādāsim jums izvēlēto kažoku uz jebkuru pasaules valsti.

Turklāt mēs vienmēr esam gatavi īstenot tieši jūsu sapni un izgatavot kažokādas izstrādājumu no ūdeles, polārlapsas un sudrablapsas kažokādas pēc pasūtījuma. Šūšana pēc individuāla pasūtījuma ļauj ne tikai iegūt modeli, kas ideāli piemērots tieši jūsu figūrai. Kad mēs gatavojam kažokus pēc individuāla pasūtījuma, top lietas, kas tiešām spēj dāvāt jums komfortu un spilgti izceļ jūsu individualitāti. Ar šiem kažokiem būsiet pārliecināti par savu neatkārtojamību!

Ļaujiet sev vairāk greznības ar R&J Boutique kažokiem!